niedziela, 10 lutego 2008

Boy George chciałby przeprosić Madonnę

W wywiadzie udzielonym Rosannie Greenstreet dla dziennika "The Guardian", Boy George powiedział także, że chciałby przeprosić Madonnę:
RG: Kogo chciałbyś przeprosić najbardziej i dlaczego?
BG: Madonnę, dlatego że bardzo źle się o niej wyrażałem, po tym jak zaprosiła mnie na swoje urodzinowe przyjęcie i próbowała mnie upokorzyć, usadzając mnie zdala od jej najlepszych przyjaciół.