MADONNA
MADONNA
poniedziałek, 4 lutego 2008
Madonna w NYC
Madonna wczoraj pojawiła się w Nowym Jorku, by doglądać przygotowań do środowego przyjęcia Rasign Malawi i UNICEFu, które poprowadzi razem z Guccim.
Oto zdięcie wykonane przez paparazzich w Nowym Jorku:
Nowszy post
Starszy post
Strona główna