poniedziałek, 4 lutego 2008

Madonna w NYC

Madonna wczoraj pojawiła się w Nowym Jorku, by doglądać przygotowań do środowego przyjęcia Rasign Malawi i UNICEFu, które poprowadzi razem z Guccim.

Oto zdięcie wykonane przez paparazzich w Nowym Jorku: