MADONNA
MADONNA
sobota, 2 lutego 2008
VH1 i Madonna
Dziś zaczyna się w całej Europie "Weekend z... Madonną" w stacji telewizyjnej VH1. Sobota i niedziela należą w tyh dnaich do Królowej Popu, więc każdy, kto ogląda VH1 może spodziewać się nawałnicy wideoklipów Madonny i programów o niej.
Nowszy post
Starszy post
Strona główna