czwartek, 31 stycznia 2008

Nowy ICON

Wczoraj wieczorem ukazała się nowa wersja strony internetowej oficjalnego fanklubu Madonny - ICON. Zmieniło się nie tylko logo i wygląd strony, ale także właściciel. Nie jest już nim Warner Bros. Od tej pory, fankluben zarządza Live Nation. Nowy fanklub to także nowe możliwości. Co ciekawe do ICONu można należeć teraz nie wydając pieniędzy. Dostępny jest darmnowy dostęp dla każdego pozwalający na przeglądanie wirtualnych zasobów fanklubu.