czwartek, 31 stycznia 2008

Video 4MTSTW

Podobno dziś zaczynają się prace nad nowym teledyskiem Madonny, którego akcja ma dziać się w Londynie. Reżyserem wideoklipu jest Jonas Akerlund. Prócz Madonny zobaczymy w nim Justina Timberlake'a i Timbalanda.