Już wkrótce, prawdopodobnie Madonna wyruszy na trasę promocyjną swojego albumu po Londynie, Paryżu i Nowym Jorku. Wystepy miały by przypominać te z 2005 roku, kiedy Madonna odwiedzała z swoimi występami KoKo Gay Club i G-A-Y Club w Londynie. Podobno, Królowa planuje dać więcej mini-koncertów niż w 2005 roku.