Madonna znów zaśpiewa po hiszpańsku. Według najnowszych doniesień, Królowa w jedym z utworów, które wyprodukuje Pharrel Williams zaśpiewa kilka słów w tym języku. Madonna już wcześniej śpiewała w języku Latynosów, między innymi w Who's That Girl oraz Lo Que Siente La Mujer, czy hiszpańskiej wersji You'll See - Veras. Wśród słów, które zaśpiewa są "te quiero" (kocham cię), "callarte" (zamknij się), "besame" (pocałuj mnie) i wiele innych.